Get Adobe Flash player
Strona główna Z życia szkoły Oszczędzamy w SKO

Oszczędzamy w SKO

        W środę 31 października 2012r. odbył się apel porządkowy przygotowany przez uczniów klasy IIIa i p. Agnieszkę Stobiecką na temat „Oszczędzamy w SKO”, na który zostały  zaproszone dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 160. Przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób uczniowie naszej szkoły oszczędzają.  

1sko_t 2sko_t 3sko_t

4sko_t 5sko_t


               Podczas apelu podsumowano konkurs plastyczny „Moja wymarzona szkoła” zorganizowany przez Mały Samorząd. Wręczono uczniom nagrody i wyróżnienia. Opiekunowie samorządu ogłosili kolejny konkurs plastyczny „Leśne skrzaty”. Termin oddawania prac upływa 23 listopada 2012r. Zapraszamy do udziału.
 

6sko_t 7sko_t 8sko_t

Poprawiony (piątek, 25 stycznia 2013 08:40)