APELE PODSUMOWUJĄCE II OKRES NAUKI DLA KLAS I-III I IV-VIII

W dniu 24 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyły się apele podsumowujące II okres nauki w roku szkolnym 2025/2026 dla uczniów klas I–III oraz IV–VIII.
Była to wyjątkowa okazja do podsumowania wspólnej pracy, zaangażowania i aktywności uczniów w mijającym okresie. Podczas uroczystości wręczono nagrody rzeczowe oraz dyplomy uczniom, którzy brali udział w konkursach, akcjach i inicjatywach organizowanych w naszej szkole.
Ważnym elementem apeli było przypomnienie zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Dla klas I-III - uczniowie klasy 2c przygotowali krótką część poświęconą bezpiecznym wakacjom, podczas której przypomnieli swoim koleżankom i kolegom najważniejsze zasady dotyczące zachowania nad wodą, na drodze, podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz odpowiedzialnego korzystania z internetu.
