MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU KATECHETYCZNEGO 2025/2026

W dniu 25 czerwca 2026 r. uczniowie klas I–VIII uczestniczyli we Mszy Świętej na zakończenie roku katechetycznego 2025/2026. Był to czas wspólnej modlitwy, podziękowania za miniony rok oraz refleksji przed rozpoczęciem wakacyjnego wypoczynku.

