UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026

W dniu 26 czerwca 2026 r. odbyły się Uroczyste Zakończenia Roku Szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas I–II, III-V oraz VI-VIII. Uroczystości rozpoczęły przemówienia oraz życzenia Pani Dyrektor skierowane do Uczniów i Rodziców. Następnie wychowawcy klas wręczyli nagrody książkowe za wzorowe zachowanie oraz wysokie wyniki w nauce, wyróżniając uczniów za ich pracę, zaangażowanie i osiągnięcia. Każdą z uroczystości wzbogaciła część artystyczna, która wprowadziła wszystkich w radosny, wakacyjny nastrój.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych pięknych wspomnień wakacji!
