Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

WAKACYJNE ŻYCZENIA !

Drodzy Uczniowie klas I–VIII, Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, nadszedł długo wyczekiwany moment zakończenia kolejnego roku szkolnego. To czas podsumowań, radości z osiągniętych sukcesów, ale przede wszystkim chwila, aby zatrzymać się i odpocząć po wielu miesiącach nauki, pracy, wyzwań i wspólnych doświadczeń.

Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wytrwałości, ciekawości świata i wszystkich małych oraz dużych sukcesów, które osiągnęliście w mijającym roku. Życzymy Wam, aby wakacje były czasem pełnym uśmiechu, beztroskich chwil, pięknych przygód i niezapomnianych wspomnień. Odpoczywajcie, rozwijajcie swoje pasje, odkrywajcie nowe miejsca i cieszcie się każdą chwilą letniego wypoczynku.

Drodzy Rodzice, dziękujemy za współpracę, wsparcie i zaufanie, które są niezwykle ważnym elementem naszej szkolnej wspólnoty. Życzymy Państwu pięknych, rodzinnych wakacji, pełnych spokoju, uśmiechu i wspólnie spędzonego czasu.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość, troskę i serce wkładane każdego dnia w wychowanie oraz edukację uczniów. Życzymy spokojnego, pełnego słońca wypoczynku, regeneracji sił oraz wielu chwil radości spędzonych z najbliższymi.

Niech tegoroczne wakacje przyniosą wszystkim dużo radości, odpoczynku i pozytywnej energii. Pamiętajmy jednak, aby korzystać z letnich przygód rozsądnie i bezpiecznie — nad wodą, w górach, podczas podróży, na drodze oraz w świecie cyfrowym.Wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 30 w Łodzi