WAKACYJNE ŻYCZENIA !

Drodzy Uczniowie klas I–VIII, Drodzy Rodzice, Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, nadszedł długo wyczekiwany moment zakończenia kolejnego roku szkolnego. To czas podsumowań, radości z osiągniętych sukcesów, ale przede wszystkim chwila, aby zatrzymać się i odpocząć po wielu miesiącach nauki, pracy, wyzwań i wspólnych doświadczeń.
Drodzy Uczniowie, gratulujemy Wam wytrwałości, ciekawości świata i wszystkich małych oraz dużych sukcesów, które osiągnęliście w mijającym roku. Życzymy Wam, aby wakacje były czasem pełnym uśmiechu, beztroskich chwil, pięknych przygód i niezapomnianych wspomnień. Odpoczywajcie, rozwijajcie swoje pasje, odkrywajcie nowe miejsca i cieszcie się każdą chwilą letniego wypoczynku.
Drodzy Rodzice, dziękujemy za współpracę, wsparcie i zaufanie, które są niezwykle ważnym elementem naszej szkolnej wspólnoty. Życzymy Państwu pięknych, rodzinnych wakacji, pełnych spokoju, uśmiechu i wspólnie spędzonego czasu.
Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły, dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość, troskę i serce wkładane każdego dnia w wychowanie oraz edukację uczniów. Życzymy spokojnego, pełnego słońca wypoczynku, regeneracji sił oraz wielu chwil radości spędzonych z najbliższymi.
Niech tegoroczne wakacje przyniosą wszystkim dużo radości, odpoczynku i pozytywnej energii. Pamiętajmy jednak, aby korzystać z letnich przygód rozsądnie i bezpiecznie — nad wodą, w górach, podczas podróży, na drodze oraz w świecie cyfrowym.Wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu!
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 30 w Łodzi
